سابقه کاری ما

کانون تبلیغاتی اکران تا کنون بیش از ۴۰۰ تیزر تبلیغاتی ،فیلم صنعتی و انیمیشن را برای شرکت ها و موسسات و واحد های بزرگ تجاری در سراسر ایران طراحی و تولید نموده است
طراحی و ساخت بیش از ۷۰ تیزر و فیلم برای شرکت تلاش خودرو ایرانیان
۲۰ تیزر و فیلم مستند برای صنایع غذایی شیرین عسل
۱۸ فیلم و آگهی بازرگانی برای پشمک حاج عبدالله
۵۶ تیزر و فیلم برای بانک مهر اقتصاد
۸ فیلم مستند برای مسکن و شهرسازی (راه و شهرسازی)
۲۲ تیزر و فیلم برای قطار شهری (مترو)
و دهها فیلم و تیزر تلویزونی و انیمیشن برای واحد ها و بخش خصوصی و دولتی

خلاقیت و نوآوری

کانون تبلیغاتی اکران با بهره گیری از نیروی انسانی فعال و افراد متخصص در امر تولید فیلم و آگهی، بیش از صدها فیلم صنعتی و آگهی تلویزیونی را برای شرکت ها و موسسات دولتی و بخشهای خصوصی و نیز پخش  برنامه ها و تیزرها از صدا و سیما طراحی و اجرا نموده است.
کانون تبلیغاتی اکران دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی ، در زمینه های مشاوره تبلیغاتی و مشاوره فرهنگی – طراحی و تولید تیزرهای تلویزیونی- ساخت انیمیشن- عکس و فیلم صنعتی- برگزاری سمینارها و همایش – تبلیغات محیطی و … فعالیت‌‌ می‌نماید.

ارزش های ما

خدارا شاکریم که با نگاه همه جانبه و تحلیل رفتار و واکنش بازار و علایق و خواسته های مشتریان و هدایت آنان، بعنوان پل ارتباطی محکم و مطمئن بین تولید کنندگان و مردم و بازار قرار گرفته ایم.
اعتقاد داریم با بهره گیری از انواع راهبردها و شیوه های جذاب‌‌ می‌توان مخاطبان را در موارد مختلف راهنمایی نمود و بر ذهن و رفتار و تصمیم مردم اثر گذاشت و آنان را وادار کرد در جهت هدف مورد نظر رفتار نمایند.
امید است به یاری خداوند متعال و با ارایه خدمات شایسته در معرفی جایگاه رفیع و برجسته مدیران پرتلاش و صاحبان کار و تولید و سازندگی، به نحو احسن توفیق یابیم.