”طراح


برندینگ و بازاریابی

هم نشینی برند سازی و بازاریابی برای این صورت می گیرد تا برند شما در مسیر کوتاه تری به بازگشت سرمایه بپردازد. تخصص هایمان را در کانون تبلیغاتی اکران برای ساختن برند و استراتژی های بازاریابی شرکت شما استفاده خواهیم کرد و در تمامی مسیر کنار شما خواهیم بود. بازاریابی برای بازطراحی و اصلاح محصولات یا خدمات شرکت را انجام می دهیم برای بهینه کردن توزیع و افزایش دسترسی به محصول گام بر می داریم. با یک استراتژی مناسب قیمت گذاری محصول شما را با توجه به تحلیل بازار، بازار هدف و جایگاه یابی های صورت گرفته انجام می دهیم.


دیجیتال مارکتینگ

رویکرد دیجیتال مارکتینگ توسعه فناوری اطلاعات با هدف ارائه سرویس های حرفه ای مرتبط با فناوری اطلاعات و کسب و کارهای آنلاین در راستای پیشبرد برنامه ها یکپاچه ی بازاریابی می باشد. نوامدیا با بهره مندی از کادر مجرب و متخصص فناوری اطلاعات در زمینه های مختلف از همان آغاز فعالیت از جدیدترین و سریعترین تکنولوژی های روز استفاده نموده است و تجربیات خوبی را در چند سال گذشته با بنگاه های اقتصادی بزرگ و کوچک کشور داشته است.


طراحی گرافیکی

طراحی گرافیکی و چاپ بورشورها ، طراحی لوگوها ، پوسترها ، نشریه ها ،کاتالوگ ها و سایر ابزار های تبلیغاتی از جمله عوامل تاثیر گذار در بازار رقابت میباشد که همواره شرکت های رو به رشد با دغدغه ی اجرای صحیح این روند روبرو میشوند.موسسات توسط لوگو و کارت های ویزیت خود میتوانند در سراسر جهان به سهولت شناخته و خدمات و یا محصولات خود را توسط کاتالوگ ها ، پوستر و سایر ابزار های اطلاع رسانی عمومی به همگان اطلاع دهند.میتوان دریافت که طراحی صحیح و اصولی یک لوگو ، کارت ویزیت و یا کاتالوگ که بنظر ساده و بی اهمیت میرسد متواند گام بلندی در جهت رشد و توسعه ی پایدار آن بردارد.


برگزاری سمینار و همایش

گروه تبلیغاتی اکرانافتخار دارد با بهره گیری از تیم های مجرب و کارآمد از جمله طراحی، اجرای داخلی(شامل غرفه سازی)، چاپ، سرپرستی، مدیریت ، فیلمبرداری ، صدابرداری عکاسی و … بتواند با ارائه سرویس های مطلوب در هرچه بهتر برگزار گردیدن برنامه ها، با ایجاد یک فضای مطلوب در محیطی فرح بخش از ابتدا تا انتهای مراسم در کنار شما حضور داشته باشد. در هر صورت اگر مایل هستید همایش و سمینار مناسبی برگزار کنید، اکران در خدمت شما دوستداران خواهد بود.


پخش آگهی از صدا و سیما

همزمان با تولید و اجرای تیزر های تبلیغاتی، در نظر گرفتن بهترین شرایط زمانی برای پخش آگهی از صدا و سیما با توجه به بودجه پیشنهادی مشتریان یکی از مراحل مهم در تبلیغات می باشد. از این رو مشاورین مجرب کانون تبلیغاتی اکران با شناخت کامل از چگونگی ضوابط و عقد قرارداد با سازمان و آگاهی از جدول زمانی برنامه های در حال پخش از صدا و سیما و شرایط پخش آگهی ها در مناسبت های مختلف بهترین زمان و برنامه را برای پخش تیزر های تلویزیونی به مشتریان پیشنهاد می دهند.


تبلیغات اینترنتی و مجازی

تبلیغات به صورت گسترده در اینترنت و فضاهای مجازی بسیار مناسب و پر بازده است. تبلیغات اینترنتی می تواند تا جایی پیش برود که یک تجارت خرد محلی را تبدیل به یک تجارت کلان جهانی کند. اینترنت و تبلیغات اینترنتی در تمام ساعات شبانه روز می تواند برای کسب و کار شما بازاریابی کند. و بسیاری از مزایای دیگر که به آنها اشاره خواهد شد. تا اینجا متوجه شدیم که هر کسب و کاری چه کوچک چه بزرگ باید در برنامه تبلیغاتی خود از تبلیغات اینترنتی استفاده کند.


کمپین تبلیغاتی

کمپین به یک سری برنامه ی جامع تبلیغاتی گفته می شود که مسیر راه را به سمت اهداف و استراتژی تعیین شده مدیران مجموعه تعیین می کند و می گوید که چطور و چگونه برند را به بازار هدف خود معرفی کند.
از این رو شرکت تبلیغاتی اکران با استفاده از نیروهای کاردان و متخصص خود و با تکیه بر علم و تخصص خود توانسته به این مهم دست پیدا کند و برنامه ریزی های استراتژیک مناسب نسبت به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت مشتری ، اقدامات و خدمات متناسب با نوع نیاز مشتری را به ایشان ارائه نماید.


پوشش تصویری همایش ها

برگزارکنندگان ، اهداف تبلیغی و اطلاع رسانی متنوعی را از همایش ها دنبال می نمایند، گاهی اوقات به دلیل وجود ضعف در مدیریت فنی و کارگردانی هنری نه تنها دستیابی به اهداف تعیین شده مقدور نمی گردد بلکه آثار مخرب و غیر قابل جبرانی برجا می ماند. اکران در طی دو دهه فعالیت خود کارگردانی هنری ، پوشش صوتی و تصویری سمینارها و همایش های متعددی را بر عهده داشته است.


انیمیشن و جلوه های ویژه

سرویس های جلوه های ویژه و انیمیشن در آژانس تبلیغاتی اکران از سال 1382 آغاز شده و کم کم جایگاه خود را در تولیدات تلویزیونی پیدا و تثبیت نموده است. در همان مراحل ابتدایی و از بدو تاسیس تمام تلاش افراد این سیستم بر آن بوده تا با نوآوری ها و به کارگیری روش های خلاقانه و ارائه راه حل های مفید به تهیه کنندگان، کارگردانان، سوپروایزرها و سایر مراجعین، بهترین نتیجه را از لحاظ کیفی و با در نظر گرفتن محدودیتهای بودجه ای و زمانی بدست آورند.


عکس و فیلم صنعتی

استودیو اکران در تلاش است در تمامی زمینه های عکاسی و فیلمبرداری با شما سروران گرامی همراه شود . در حال حاضر استودیو ما با عکاسی صنعتی و فیلمبرداری صنعتی و استفاده از تجهیزات مناسب و انتخاب نورهای دقیق و کامل برای عکس های صنعتی تلاش می کند تا حد امکان تصویری با کیفیت و دقیق از کالا شما ثبت کند که در آن تمامی خصوصیات ظاهری کالا به نمایش گذارده شود. هدف ما در عکاسی صنعتی نمایش نمای کاملی از کالای تولید شده شما کارفرمای محترم جهت ارائه به مشتری در این بازار رقابتی می باشد .


تبلیغات محیطی و بیلبورد

بیلبوردها یکی از بهترین ابزارهای تبلیغاتی در رسانه محیطی محسوب می شوند و قدرتی غیرقابل انکار برای معرفی محصولات و خدمات شرکت ها دارند که با اشکال و ایده های خاص می توانند بیننده را به تفکر در خصوص نگرش ها ، اهداف و مقصود نهایی طراحان و ایده پردازان ترغیب کنند و صاحبان کالا و خدمات را در نهایت به فروش بیشتر برسانند.
تابلوهای تبلیغاتی ، فضاهای تبلیغاتی داخل مترو ، بدنه اتوبوس ها ، تلویزیون های تبلیغاتی شهری و . . . از دیگر گونه های تبلیغات محیطی بشمار می روند.


ساخت تیزر و آگهی تبلیغاتی

یک آگهی تلویزیونی و رادیویی خوب نتیجه استراتژی مناسب، سناریوی خلاقانه و در نهایت کارگردانی حرفه‌ای و برنامه پخش هوشمندانه است. آنچه که در نهایت باعث دیده شدن هر چه بهتر آگهی شما می شود ، کیفیت بالای تولید و استفاده از ابزاری مناسب است.
تیم تولید کانون تبلیغاتی اکران متشکل از افراد با تجربه و حرفه ای به همراه گروه ایده پردازی ، در زمینه ساخت و پخش آگهی های تلویزیونی به شما کمک میکند تا در غالب یک برنامه ریزی رسانه ای خلاق و موثر هر آنچه که نیاز است را برای بهتر دیده شدن در اختیار داشته باشید.